ARTPOR SÖVE
 
Artpor 2005 yılında Çetinkaya İnşaat Yapı Tasarımı ve Dekorasyon adı altında kurulmuş ve dört yıl gibi kısa süre zarfında hızla gelişerek çok kısa bir sürede Artpor Söve olarak piyasada hızla gelişmiş ve yerini almıştır. Söve ve Söve uygulamalarında kendisini ortaya koymuş ve rekabetçi piyasa şartlarında kalite ve hizmetteki başarılarından dolayı kısa sürede sektörde önemli bir yer edinmiştir. 
 
Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutup, performansı yüksek, evrensel kalite ve standartta ürünler ve hizmet sunmayı hedefleyen firmamız, hızla değişen ve gelişen talepleri, en doğru ve en kısa sürede karşılamayı amaçlamaktadır, Firmamızın söve uygulamaları konusunda uzman kardosu, sahip olduğumuz bilgi ve tecrübe ile her bireyin birey olarak değer ifade ettiği ilkesinden hareketle, çevreye saygılı ve çevreyi koruyucu çalışmalarını, dinamik ve yenilikçi bir anlayışla sergilemektedir.
 
Kurumsal Kalite ve hizmet anlayışımız, üretim noktasından başlayıp, nihai tüketicilerin memnuniyeti ile sonuçlanan eksen üzerinde odaklanmıştır. Zamanında ve problemsiz bir şekilde üretim ilkesi ile çalışan firmamız, bu amaçla ürettiği, satın aldığı malzeme ve hizmeti, uzman kardosu ile birlikte yüksek bir titzlikle incelemekte ve uygulamaktadır.
 
 
VİZYONUMUZ
Artpor Uzman Kadrosu ve çalışanlar arası karşılıklı saygı ve güvene dayalı açık iletişim ve işbilrliği ile verimliliği arttırmaya yönelik ekip çalışmasını ilke olarak hedeflemiştir. Yaptığımız her işe farklı bir gözle yeniden bakmak, sahip olduğumuz bilgi, birikim, ve tecrübe ile başta çalışanlarımız olmak üzere,sektörümüzde, ülkemizde ve Dünya'da bir değer ifade edebilmek amacı ile fırsatları en iyi şekilde değerlendirme çabası içinde olmamız bizim vizyonumuzu ortaya çıkarmıştır.
 
MİSYONUMUZ
Yenilikçi anlayış.
Çözüm odaklı yaklaşım.
Kalite ve güvenilirlik.
Sürdürülebilir ve çevreye saygılı projeler üretme hedefi.
Ulaşılabilirlik ve hızlı yanıt.